.

BIDVERTISER

BidVertiser je společnost, která vám bude platit za to, že si na svých stránkách umístíte reklamu. Za každého návštěvníka, který na reklamu klikne, dostanete jeden cent. BidVertiser vyplácí samozřejmě na PayPal.

Zaregistrovat se můžete

Registrace

Klikněte na tlačítko "Join Now - It's free!". Zobrazí se vám další stránka, kde vyplníte jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu, uživatelské jméno, heslo, znovu heslo pro ověření, k vyplácení zvolte PayPal, vyplňte emailovou adresu na PayPal, zemi: Czech Republic, State: Outside of the US, adresu a PSČ. Potom klikněte na tlačítko "Get Activation Code", bude vám zaslán aktivační kód na váš email, který napíšete do další kolonky. Pokračujte stisknutím tlačítka "Continue". Na další stránce vyplňte titulek (můžete napsat cokoli, např.index page), adresu vaší stránky (např. http://jakvydelatnainternetu.wz.cz/), třetí kolonku nevyplňujte, pouze pokud používáte rámy, které jsou uložené na jiné doméně, vyberte jazyk, zařaďte svoji stránku do správní kategorie a vše potvrďte tlačítkem "Finish".

Jak vydělávat

Hned po registraci se vám zobrazí stránka, kde si vyberete, jakou reklamu chcete. Kliknutím na tlačítko "Choose Template" si můžete vybrat rozměry vaší reklama (kliknete-li na tlačítko "Free Design", můžete si vybrat vlastní rozměry), tlačítkem "Customize Colors" můžete změnit barvy reklamy, potvrdíte to tlačítkem "Update". Pak už stačí kliknout na tlačítko "Get Ad Code" kde se vám zobrazí kód, který zkopírujete do vaší stránky.

Pak už zbývá jen čekat, vše bude záležet na návštěvnosti vašich stránek.